× Hotel Golf Tee-time

Golfový Trénink

...

Máte zájem o zlepšení své techniky, strategie na hřišti nebo jste úplní začátečníci a rádi byste získali potřebné základy? Naši zkušení trenéři, kteří prošli kompletním školením PGA of Czech Republic, Vám rádi předají své mnohaleté zkušenosti.

...

Tréninky individuální

Indivudální trénink je nejintenzivnější formou nácviku golfové hry. Profesionální trenér se věnuje  jednomu až třem hráčům, ideálně pravidelně minimálně jednou, ale i vícekrát týdně. Společně nacvičují všechny herní situace jako odpaly, hru z pole, přihrávky, hru z písku, patování a další. Pro začátečníky nabízíme kursy k získání tzv. "golfové způsobilosti" (dříve "zelené karty"). Čas pro její získání je velmi odvislý od klienta, jeho píli a docházce, ale nakonec se to povede všem, kteří si golf zamilovali. 

Samozřejmostí je možnost objednat si trenéra i na jednu herní lekci, chce-li například vylepšit jen jednu z herních dovedností.  Také nabízíme možnost hry s trenérem na hřišti, ať už mistrovském nebo publicu, kdy je možno vylepšit dovednosti v tolik důležitém course managamentu. 

Ceník individuálního tréninku naleznete zde. Veškeré trenérské služby můžete darovat svým blízkým prostřednictvím zakoupení příslušného voucheru.

...

Prázdinové golfové tábory pro děti Golfové tábory

Společně s profesionálními pedagogy z DDM Hobby Centrum 4, golfovými profesionály a erudovanými cvičiteli pořádá Golf Resort Konopiště tradiční týdenní prázdninové tábory s golfem. Primárně je tábor určen pro děti ve věku 7 - 14 let. Tábor si neklade za cíl být špičkovým tréninkovým centrem nadaných mladých golfistů, ale spíše nabídnout dětem klasický tábor v krásné přírodě, se zajímavým programem, celotáborovou hrou, celodenním výletem, noční "bojovkou" a samozřejmě a zejména s golfem, který zabírá asi polovinu volného času dětí. Základnou pro tábor je tzv. "Stará klubovna" (v blízkosti odpališť jamky č.5 Radeckého hřiště), kde každoročně postavíme klasické podsadové stany. Velká obsazenost, ale i pozitivní ohlasy rodičů a dětí jsou i pro Vaše dítě zárukou hezky stráveného prázdninového týdne. Bližší informace naleznete zde

Ceník trenérských služeb

Individuální trénink na driving range

Tréninková jednotka 30 minut1 osoba2 osoby3 osoby4 osoby5 osob
600 Kč700 Kč800 Kč900 Kč1 000 Kč

 

Individuální trénink na hřišti

 1 osoba2 osoby3 osoby
Radecký / d'Este (18 jamek)3 000 Kč4 000 Kč4 000 Kč
Radecký / d'Este (9 jamek)1 600 Kč2 400 Kč2 400 Kč
Public course (9 jamek)1 200 Kč1 600 Kč1 600 Kč
Zkouška golfové způsobilosti (HCP 54)3 000 Kč5 000 Kč6 000 Kč

 

Golfový kurz

V případě zájmu Vám rádi vytvoříme golfový kurz přesně dle Vašich potřeb. Pokud chcete získat "Osvědčení pro hru na hřišti" nebo intenzivnější formou zlepšit svou techniku, neváhejte nás kontaktovat.

https://aar-healthcare.com/slot/https://dek.chula.ac.th/uploads/truewallet-slot/https://covid19.dairikab.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/akun-pro-thailand/https://simponie.minselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/http://ojs3.bkstm.org/slot-luar-negeri/https://journal.niqs.org.ng/akunprokamboja/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-demo/https://journals.missouri.edu/slot-deposit-dana/https://stisnu-aceh.ac.id/slot-deposit-gopay-dan-ovo/https://journals.missouri.edu/slot-ovo/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/https://porekraf.jatimprov.go.id/storage/slot88/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/slot-deposit-pulsa/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/slot-demo/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-deposit-pulsa/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-server-luar/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-terpercaya/https://penerbit.undip.ac.id/js/slot-deposit-pulsa/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-dana/https://ppb.uinsatu.ac.id/wp-content/slot-dana/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-demo/https://journal.niqs.org.ng/slot-ovo/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/slot-ovo/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/imslot/https://sparkling.kaltimprov.go.id/storage/slot-deposit-via-pulsa/https://www.univbaru.ac.id/slot-zeus/https://journal.pbnsurabaya.co.id/slot-luar-negeri/