× Hotel Golf Tee-time
...

Konference Konferenční prostory

Areál Spa & Wellness Konopiště je ideálním místem pro konání firemních a společenských akcí. Disponuje potřebnými prostory a vybavením pro pořádání školení, meetingů, konferencí, kongresů, family days, vzdělávacích akcí, a to vč. prostor pro doprovodné sportovní i odpočinkové aktivity. Areál je vhodný také pro akce privatního charakteru jako jsou svatby a soukromé oslavy.

V prostorách areálu se nachází několik konferenčních sálů vč. potřebné techniky - jedná o Kongresový sál o rozloze 400m2, Radecký sál o rozloze 130m2 a další dva salónky určené pro menší skupiny. Podrobnou prezentaci všech konferenčních prostor naleznete zde.

Z technického vybavení je k dispozici interaktivní a magnetická tabule, projektor, flipcharty, řečničký pult, výkonná reprosoustava, bezdrátový mikrofon. Samozřejmostí je bezplatná Wi-fi. Účastníci akce jsou ubytování v našem hotelu o kapacitě 135 komfortních dvoulůžkových pokojů, stravování pak probíhá ve dvou restauracích přímo v areálu.

...
...
...
...
https://aar-healthcare.com/slot/https://dek.chula.ac.th/uploads/truewallet-slot/https://covid19.dairikab.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/akun-pro-thailand/https://simponie.minselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/http://ojs3.bkstm.org/slot-luar-negeri/https://journal.niqs.org.ng/akunprokamboja/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-demo/https://journals.missouri.edu/slot-deposit-dana/https://stisnu-aceh.ac.id/slot-deposit-gopay-dan-ovo/https://journals.missouri.edu/slot-ovo/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/https://porekraf.jatimprov.go.id/storage/slot88/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/slot-deposit-pulsa/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/slot-demo/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-deposit-pulsa/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-server-luar/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-terpercaya/https://penerbit.undip.ac.id/js/slot-deposit-pulsa/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-dana/https://ppb.uinsatu.ac.id/wp-content/slot-dana/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-demo/https://journal.niqs.org.ng/slot-ovo/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/slot-ovo/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/imslot/https://sparkling.kaltimprov.go.id/storage/slot-deposit-via-pulsa/https://www.univbaru.ac.id/slot-zeus/https://journal.pbnsurabaya.co.id/slot-luar-negeri/