× Hotel Golf Tee-time
...

Tee no. 19 Zámecká restaurace

Restaurace Tee no. 19 se nachází v budově zrekonsturovaného tvoršovického zámečku a je otevřená po celý rok. Disponuje velikou terasou s výhledem na park a jamku č. 10 (hřiště Radecký). 

...
...
...
...
...

St. Florian Steakhouse

Steakhouse St. Florian se nalézá ve zrekonstruované hospodářské budově, a to v těsné blízkosti rozsáhlého parkoviště v centrální části resortu. Prostor je primárně určen pro pořádání větších akcí, turnajů, školení, firemních večírků, svateb apod.

Restaurace disponuje velikou krytou terasou, která je pro větší komfort v letních měsících klimatizována.

...
...
...
...

Tee no. 19 TAVERNA

Jedná se o prostor umístěný v těsné blízkosti terasy zámecké restaurace Tee no. 19, který je velice vhodný pro pořádání menších soukromých akcí a oslav s kapacitou do 50 osob. Taverna disponuje veškerým potřebným zázemím a je v letních měsících klimatizována.

...
https://aar-healthcare.com/slot/https://dek.chula.ac.th/uploads/truewallet-slot/https://covid19.dairikab.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/akun-pro-thailand/https://simponie.minselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/http://ojs3.bkstm.org/slot-luar-negeri/https://journal.niqs.org.ng/akunprokamboja/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-demo/https://journals.missouri.edu/slot-deposit-dana/https://stisnu-aceh.ac.id/slot-deposit-gopay-dan-ovo/https://journals.missouri.edu/slot-ovo/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/https://porekraf.jatimprov.go.id/storage/slot88/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/slot-deposit-pulsa/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/slot-demo/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-deposit-pulsa/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-server-luar/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-terpercaya/https://penerbit.undip.ac.id/js/slot-deposit-pulsa/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-dana/https://ppb.uinsatu.ac.id/wp-content/slot-dana/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-demo/https://journal.niqs.org.ng/slot-ovo/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/slot-ovo/https://datadesacenter.dpmd.jatimprov.go.id/uploads/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/imslot/https://sparkling.kaltimprov.go.id/storage/slot-deposit-via-pulsa/https://www.univbaru.ac.id/slot-zeus/https://journal.pbnsurabaya.co.id/slot-luar-negeri/